דף הבית >> אודות אלון מוטורס

קבוצת אלון מוטורס

אלון מוטורס הינה חלק מקבוצת אלון אשר פועלת ועוסקת בתחום הרכב מזה שנים רבות, בהצלחה מרובה ועם אלפי לקוחות מרוצים. עיקר ניסיונה של אלון מוטורס הוא ביבוא בלעדי של רכבי פיאג'ו ,טמסה, ופוטון.
בחירתנו בייבוא מכוניות אלו, נעשתה הודות להיותם רכבי עבודה איכותיים ומקצועיים ופופולאריים ברחבי העולם.
כנס עוד היום לאחד מהסניפים של אלון מוטורס, בחר באחד מהרכבים המסחריים היוקרתיים, ותוכל להתנסות בנסיעת מבחן וליהנות משלל שירותים מקצועיים נלווים.

רכבי פיאג'ו המסחריים של אלון מוטורס

הרכבים המסחריים המיובאים על ידי קבוצת אלון מוטורס הינם רכבי העבודה המקצועיים והטובים ביותר הקיימים בשוק. הקבוצה מייבאת את דגמי פיאג'ו טיפר ופיאג'ו מקסי באופן בלעדי לישראל. רכבים אלה נהנים ממנוע איכותי ועיצוב איטלקי, כך שחווית הנסיעה הינה גדולה ומבטיחה שנים רבות של סיפוק ואמינות.
רכבי הפיאג'ו עשויים לשמש גם כטנדר חד קבינה ולהתאים למגוון שימושי העסק, על פי הדרישות הספציפיות של הלקוח. הוצאות האחזקה ויתרונות הרכב מגולמים בהרכב המאפיינים שלו כמו מנוע דיזל חסכוני, כושר העמסה גבוה, חווית נהיגה, אמינות וגמישות בהתאמת משטחי ההעמסה ועוד יתרונות רבים.
 

ייבוא משאיות ואוטובוסים על ידי אלון מוטורס

האוטובוסים של חברת טמסה מיובאים באופן מיוחד על ידי קבוצת אלון מוטורס, בכדי להציע את מגוון יתרונותיהם לקהל הישראלי. מעבר לעיצוב המרשים המאפיין אוטובוסים אלה, הם גם בעלי איכות חומרי גלם, תקינות הרכבה ואמינות ייצור גבוהה. האוטובוסים מאופיינים בגדלים אשר מתאימים למגוון מטרות, החל מאוטובוס תיירים ועד אוטובוסים לנסיעות בין עירוניות. בכדי לסייע לכם בחיסכון משאבים נוספים, מייבאת אלון מוטורס גם את האוטובוס החדשני ההיברידי אשר תורם לאיכות הסביבה.
אף משאיות הפוטון אשר מיובאות על ידי אלון מוטורס מאופיינות במקצוענות ייצור ובאיכות ללא פשרות. משאיות אלו הינן חזקות, יציבות ויכולות לתת תפוקה מלאה עבור ההשקעה בהן.

בחירה בקבוצת אלון מוטורס כנותנת שירותים יכולה להציע לכם כלקוחות, רשת מוסכים ענפה, השייכת לקבוצת אלון ומציעה בנוסף, טיפולים במשאיות וברכבים המיובאים, חלקי חילוף, שירותי טיפול בדרך ומגוון פתרונות ליסינג. 

לא מצאת את אשר חיפשת?
השאר פרטיך ונציג מטעמנו יחזור אליך טלפונית
תודה, קבוצת אלון

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):
מתעניין במוצר זה?
השאר פרטים וניצור עמך קשר:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הערות:

 

 

1-700-705-535